UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja mam propozycję zwiększenia wpływów budżetowych. Zacznijcie dotkliwie karać finansowo wszystkich, którzy przed wejściem do Szpitala Wojewódzkiego notorycznie palą papierosy. Wlepić kary po 5 tys. zł z natychmiastową egzekucją i szybko się szkodniki oduczą truć ludzi w imię własnej głupoty i egoizmu.
Zażenowany pacjent