UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nowe duże dwa bloki na legionów. Nowy budynek na czestochowskiej. Nowy budynek na fromborskiej. Kolejne w planie budynki między częstochowska a legionów. To jest jakieś 500-1tys więcej mieszkancow w tych okolicach + przeniesienie części ruchu z Bema. Kościuszki i Królewiecka tego nie wytrzyma, już teraz jest problem. Może udroznicie trochę straż ale zatrzymacie karetki. Jeśli mielibyście zrobić wschodnia to pierw trzeba przebudować skrzyżowanie marymoncka Kościuszki. Piłsudskiego legionów królewiecka.