UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nowe duże dwa bloki na legionów. Nowy budynek na czestochowskiej. Nowy budynek na fromborskiej. Kolejne w planie budynki między częstochowska a legionów. To jest jakieś 500-1tys więcej mieszkancow w tych okolicach + przeniesienie części ruchu z Bema. Kościuszki i Królewiecka tego nie wytrzyma, już teraz jest problem. Może udroznicie trochę straż ale zatrzymacie karetki. Jeśli mielibyście zrobić wschodnia to pierw trzeba przebudować skrzyżowanie marymoncka Kościuszki. Piłsudskiego legionów królewiecka.