UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Akurat liczba mieszkańców dramatycznie spada. Mieszkania wykupują firmy i fliperzy, którzy je trzymają, by później sprzedać z gigantycznym zyskiem. Z resztą jest taki art na infoelblag, gdzie jest ranking inwestycji mieszkaniowych w regionie. Elbląg jest w ogonie, wyprzedza nas nawet ostroda.

Realista.