UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Akurat liczba mieszkańców dramatycznie spada. Mieszkania wykupują firmy i fliperzy, którzy je trzymają, by później sprzedać z gigantycznym zyskiem. Z resztą jest taki art na infoelblag, gdzie jest ranking inwestycji mieszkaniowych w regionie. Elbląg jest w ogonie, wyprzedza nas nawet ostroda.
Realista.