Wybrany wątek opinii
Ty od ''jałmużny '' i nnych smaczków językowych. Jałmużna piszemy przez ż. Nawet gdyby mieli otrzymać ten obiekt ''za darmo '' (nie znam wszystkich niuansów tej sprawy), to optowałbym za tym rozwiązaniem. Bo nie ma nic gorszego jak marniejący budynek, plac, kamienica - których w Elblągu nie brakuje, a podstawowym (jak się zdaje ) kłopotem są tu właściciele którzy NIC z tym nie robią.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
"Nawet gdyby mieli otrzymać ten obiekt ''za darmo '' (nie" - a może tak oddać twoje mieszkanie czy dom "za darmo"? Co ciebie interesuje czyjaś własność, czy stoi pusta czy nie.... to nie komuna żeby sobie, jak złodzieje, brali i dawali jak chcieli.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Myślę, że ( a jestem z powodu wieku uprawniony) nawet komuna miewała większe poczucie przyzwoitości niż obecni. I po co w ogóle te napaści ? Walczysz o utrzymanie posady ochroniarza tego obiektu ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0