UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę, że ( a jestem z powodu wieku uprawniony) nawet komuna miewała większe poczucie przyzwoitości niż obecni. I po co w ogóle te napaści ? Walczysz o utrzymanie posady ochroniarza tego obiektu ?
Myślę, że ( a jestem z powodu wieku uprawniony) nawet komuna miewała większe poczucie przyzwoitości niż obecni. I po co w ogóle te napaści ? Walczysz o utrzymanie posady ochroniarza tego obiektu ?