UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę, że ( a jestem z powodu wieku uprawniony) nawet komuna miewała większe poczucie przyzwoitości niż obecni. I po co w ogóle te napaści ? Walczysz o utrzymanie posady ochroniarza tego obiektu ?


Anuluj