UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ty od ''jałmużny '' i nnych smaczków językowych. Jałmużna piszemy przez ż. Nawet gdyby mieli otrzymać ten obiekt ''za darmo '' (nie znam wszystkich niuansów tej sprawy), to optowałbym za tym rozwiązaniem. Bo nie ma nic gorszego jak marniejący budynek, plac, kamienica - których w Elblągu nie brakuje, a podstawowym (jak się zdaje ) kłopotem są tu właściciele którzy NIC z tym nie robią.