UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty od ''jałmużny '' i nnych smaczków językowych. Jałmużna piszemy przez ż. Nawet gdyby mieli otrzymać ten obiekt ''za darmo '' (nie znam wszystkich niuansów tej sprawy), to optowałbym za tym rozwiązaniem. Bo nie ma nic gorszego jak marniejący budynek, plac, kamienica - których w Elblągu nie brakuje, a podstawowym (jak się zdaje ) kłopotem są tu właściciele którzy NIC z tym nie robią.


Anuluj