Wybrany wątek opinii

Elbląg nie jest prywatnym miastem POwców i mieszkańcy Elbląga chyba mają prawo do tego, żeby decydować o najważniejszych sprawach dla Elbląga. Bo nie dali mieszkańcom Elbląga się wypowiedzieć na temat nielegalnych imigrantów
(2025.04.02)
Wypowiadać się możesz a jakoś na Radzie Miasta kolejki nie było.... Referendum to DECYZJA mieszkańców nie ich opinia a jak mamy decydować o Elblągu to powinno być w trakcie referendum postawionych kilka pytań w tym o kierunki rozwoju Elbląga i włączenie do Miasta okolicznych wiosek bo powoli zaczyna w Elblągu brakować miejsca pod budownictwo = przynajmniej jednorodzinne....
MariuszLewandowski-Fc (2025.04.02)
Powrót do komentarzy