UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wypowiadać się możesz a jakoś na Radzie Miasta kolejki nie było.... Referendum to DECYZJA mieszkańców nie ich opinia a jak mamy decydować o Elblągu to powinno być w trakcie referendum postawionych kilka pytań w tym o kierunki rozwoju Elbląga i włączenie do Miasta okolicznych wiosek bo powoli zaczyna w Elblągu brakować miejsca pod budownictwo = przynajmniej jednorodzinne....

MariuszLewandowski-Fc