UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg nie jest prywatnym miastem POwców i mieszkańcy Elbląga chyba mają prawo do tego, żeby decydować o najważniejszych sprawach dla Elbląga. Bo nie dali mieszkańcom Elbląga się wypowiedzieć na temat nielegalnych imigrantów