UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg nie jest prywatnym miastem POwców i mieszkańcy Elbląga chyba mają prawo do tego, żeby decydować o najważniejszych sprawach dla Elbląga. Bo nie dali mieszkańcom Elbląga się wypowiedzieć na temat nielegalnych imigrantów


Anuluj