UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg nie jest prywatnym miastem POwców i mieszkańcy Elbląga chyba mają prawo do tego, żeby decydować o najważniejszych sprawach dla Elbląga. Bo nie dali mieszkańcom Elbląga się wypowiedzieć na temat nielegalnych imigrantów