UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wypowiadać się możesz a jakoś na Radzie Miasta kolejki nie było.... Referendum to DECYZJA mieszkańców nie ich opinia a jak mamy decydować o Elblągu to powinno być w trakcie referendum postawionych kilka pytań w tym o kierunki rozwoju Elbląga i włączenie do Miasta okolicznych wiosek bo powoli zaczyna w Elblągu brakować miejsca pod budownictwo = przynajmniej jednorodzinne....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj