Wybrany wątek opinii

Pasłęk kilka km ścieżki robi za jednym zamachem, a Elblązkowa nędza kilometr ściezki dzieli na 5 etapów.... o królewieckiej, która poparkowana jest szrotami szwejów nie wspomnę, a mialanbyc ścieżka. To żeście sobie władze wybrali.... kolejny nieudacznik
(2025.03.19)
Ty rządzisz tylko anonimowo na swoim telefonie za 800+.... proszę bardzo pokaż co sam w życiu zrobiłeś, osiągnąłeś ?
(2025.03.19)
Pewnie Pasłęk zrobił też za jednym zamachem ścieżkę rowerową wzdłuż drogi 513 od strony dojazdu z Elbląga z krawężnikami do pokonania na tej ścieżce zwłaszcza dla rowerów szosowych.
(2025.03.19)
Dokładnie. Dlaczego szwejki jeżdżą po chodniku i tam go dewastują, parkując? Nikt tego nie widzi z SM i śmiesznej policji?
(2025.03.19)
A gdzie indziej mogliby parkować Twoje szwejki skoro wojsko nie wpuszcza ich do środka.
Jacek555 (2025.03.19)
Ależ ty głupi, głupi i niedoinformowany. Tak czy owak troll, ruski albo pisowski.
(2025.03.19)
Powrót do komentarzy