Wybrany wątek opinii
Pasłęk kilka km ścieżki robi za jednym zamachem, a Elblązkowa nędza kilometr ściezki dzieli na 5 etapów.... o królewieckiej, która poparkowana jest szrotami szwejów nie wspomnę, a mialanbyc ścieżka. To żeście sobie władze wybrali.... kolejny nieudacznik
Do moderacji
Odpowiedz
30
15
Ty rządzisz tylko anonimowo na swoim telefonie za 800+.... proszę bardzo pokaż co sam w życiu zrobiłeś, osiągnąłeś ?
Do moderacji
Odpowiedz
8
10
Pewnie Pasłęk zrobił też za jednym zamachem ścieżkę rowerową wzdłuż drogi 513 od strony dojazdu z Elbląga z krawężnikami do pokonania na tej ścieżce zwłaszcza dla rowerów szosowych.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Dokładnie. Dlaczego szwejki jeżdżą po chodniku i tam go dewastują, parkując? Nikt tego nie widzi z SM i śmiesznej policji?
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
A gdzie indziej mogliby parkować Twoje szwejki skoro wojsko nie wpuszcza ich do środka.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Ależ ty głupi, głupi i niedoinformowany. Tak czy owak troll, ruski albo pisowski.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3