UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie Pasłęk zrobił też za jednym zamachem ścieżkę rowerową wzdłuż drogi 513 od strony dojazdu z Elbląga z krawężnikami do pokonania na tej ścieżce zwłaszcza dla rowerów szosowych.


Anuluj