UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie. Dlaczego szwejki jeżdżą po chodniku i tam go dewastują, parkując? Nikt tego nie widzi z SM i śmiesznej policji?
Dokładnie. Dlaczego szwejki jeżdżą po chodniku i tam go dewastują, parkując? Nikt tego nie widzi z SM i śmiesznej policji?