UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie. Dlaczego szwejki jeżdżą po chodniku i tam go dewastują, parkując? Nikt tego nie widzi z SM i śmiesznej policji?


Anuluj