UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pasłęk kilka km ścieżki robi za jednym zamachem, a Elblązkowa nędza kilometr ściezki dzieli na 5 etapów.... o królewieckiej, która poparkowana jest szrotami szwejów nie wspomnę, a mialanbyc ścieżka. To żeście sobie władze wybrali.... kolejny nieudacznik