UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pasłęk kilka km ścieżki robi za jednym zamachem, a Elblązkowa nędza kilometr ściezki dzieli na 5 etapów.... o królewieckiej, która poparkowana jest szrotami szwejów nie wspomnę, a mialanbyc ścieżka. To żeście sobie władze wybrali.... kolejny nieudacznik


Anuluj