UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co robiliście tą ankietę skoro jak tu w artykule napisaliście stawiamy na tramwaje 4 jest priorytetem.. Macie swoja wersje a ta ankieta i niby wypytywanie ludzi bylo czystą farsą. Czyli głos mieszkańców dla was się nie liczy. Podziękujemy przy wyborach za tą arogancję. Podobny numer Wróbel zrobił z 9
Jamaleg