UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co robiliście tą ankietę skoro jak tu w artykule napisaliście stawiamy na tramwaje 4 jest priorytetem.. Macie swoja wersje a ta ankieta i niby wypytywanie ludzi bylo czystą farsą. Czyli głos mieszkańców dla was się nie liczy. Podziękujemy przy wyborach za tą arogancję. Podobny numer Wróbel zrobił z 9

Jamaleg

Anuluj