UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po co robiliście tą ankietę skoro jak tu w artykule napisaliście stawiamy na tramwaje 4 jest priorytetem.. Macie swoja wersje a ta ankieta i niby wypytywanie ludzi bylo czystą farsą. Czyli głos mieszkańców dla was się nie liczy. Podziękujemy przy wyborach za tą arogancję. Podobny numer Wróbel zrobił z 9

Jamaleg