Wybrany wątek opinii
Witam jestem świadkiem zdarzenia kierowca nie jechał szybko podbiło mu tylnr kola przez kałużę tragiczne drogi elbląskie co odprowadzenie wody mają zerowe opony w dobrym stanie w dodatku markowe więc zbędne komentarze są zbędne
Do moderacji
Odpowiedz
2
69
Co ty piszesz wystarczy sprawdzic pierwsze lepsze kamery jak 2 bmw scigały sie przez ulice i jedna wypadla z drogi dobrze ze nie pozabijał ludzi przy malej prędkości nie sciąłby słupów i przelecual tak daleko
Do moderacji
Odpowiedz
36
0
Pewnie jak by jechal 50km/h to by mu nie podbilo, jakos codziennie tam jezdzi pelno samochodow i nie wszystkie laduja na slupach
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Ta napewno jechał tam 50km/h. Przestań Pan bredzić. Tam nie ma prawa powstać kałuża bo droga jest pod górkę. Bardziej lekkie koleiny. Po śladach (ponad 40 metrów)
i zniszczeniach samochodu ( wyrwane zawieszenie) widać, że prędkości nie była mała. Więc Pan jest świadkiem jak ja prezydentem. Ciekawe jak rozpoznano, że opony są firmowe?
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
No ja tam jeżdżę i nie poodbija mi kół, ani przednich, ani tylnych! Cos jeszce?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1