UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co ty piszesz wystarczy sprawdzic pierwsze lepsze kamery jak 2 bmw scigały sie przez ulice i jedna wypadla z drogi dobrze ze nie pozabijał ludzi przy malej prędkości nie sciąłby słupów i przelecual tak daleko

Widz