UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witam jestem świadkiem zdarzenia kierowca nie jechał szybko podbiło mu tylnr kola przez kałużę tragiczne drogi elbląskie co odprowadzenie wody mają zerowe opony w dobrym stanie w dodatku markowe więc zbędne komentarze są zbędne


Anuluj