UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam jestem świadkiem zdarzenia kierowca nie jechał szybko podbiło mu tylnr kola przez kałużę tragiczne drogi elbląskie co odprowadzenie wody mają zerowe opony w dobrym stanie w dodatku markowe więc zbędne komentarze są zbędne