UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie jak by jechal 50km/h to by mu nie podbilo, jakos codziennie tam jezdzi pelno samochodow i nie wszystkie laduja na slupach

poiuy

Anuluj