UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie jak by jechal 50km/h to by mu nie podbilo, jakos codziennie tam jezdzi pelno samochodow i nie wszystkie laduja na slupach
poiuy
Pewnie jak by jechal 50km/h to by mu nie podbilo, jakos codziennie tam jezdzi pelno samochodow i nie wszystkie laduja na slupach
poiuy