Wybrany wątek opinii

30 mld rocznie Polska marnuje na 13 i 14 emerytury a na inwestycje brak w budżecie.
To jest nienormalne (2025.03.14)
@To jest nienormalne - Ile marnuje na programy 800+ i temu podobne? Emerytów żywcem zakopać?
(2025.03.14)
@To jest nienormalne - Pisowscy emeryci to by z chęcią wzięli jeszcze więcej. Na 13 i 14 rząd wziął kredyt to może zamknąć szpitale i wypłacić 15 ?
Opiłować emerytów (2025.03.14)
@Opiłować emerytów - jak dożyjesz też bedziesz emerytem tylko zeby brać emeryturę to trzeba pracować a ty masz piasek w rękawach
(2025.03.14)
@To jest nienormalne - Żeby mieć 13 I 14 emeryturę, to trzeba było cięžko pracować wiele lat- teraz bierzemy, to co naskładane, to jest nasze a nie Twoje- I nie wypisuj bzdur o rządowych pożyczkach na te emerytury. Co wyciągnęłoby się łapkę po nie swoje, weź się za robotę, bo Ci co pracują dobrze wiedzą, że pracują na swoją emeryturę, podżegacze, to lenie I ciężko ich zaciągnąć do roboty, za to wiedzą komu dać a komu zabrać emerytury.
(2025.03.14)
Jak to mówił dziadek JESTEŚ STARY A GUPI.. Nie masz pojęcia jak działa ZUS albo tylko udajesz. Po pierwsze płaciłeś 12 składek w roku i żadna 13 emerytura ci się teraz nie należy. Po drugie to my młodzi płacimy za wasze emerytury a wasze wnuki będą spłacać kredyt zaciągnięty na14ki. Chciwość was zaślepia staruszki
Opiłować emerytów (2025.03.14)
@Opiłować emerytów - a my wcześniej takim jak ty wycieraliśmy tyłki, pracując jednocześnie i płacąc podatki, a teraz taki..... będzie mnie odpiłowywać
(2025.03.15)
@Opiłować emerytów - Zamknąć to by można ciebie, weź się za robotę leniu I odwal się od emerytury na ktorą emeryci pracowali I odkładaĺi dziesiątki lat. Ci co pracują nie mają takich problemów jakTy. Na te 13 I 14 rząd nie musi brać kredytu, bo dewidendy ze zgromadzonych przez dziesięciolecia kwot są znacznie wyžsze od tych 13 i14- ale jest mała szansa żebyś to zrozumiał.. tak że siedz cichutko a zawsze jakiś emeryt odpali jakiś prezent wnuczkowi pod warunkiem, że będzie grzeczny
Staruszek portier (2025.03.15)
@Opiłować emerytów - Tepaku nie ma pisowskich czy innych emerytów są ludzie starsi którym należy się szacunek bo cale życie przepracowali i im ustawowo sie należy godna starość jeżeli tego nie rozumiesz i szufladkujesz ludzi to twoi rodzice powinni się wstydzić że takie głupoty wypisujesz pochwal się mamie przeczytaj jej jakie masz stosunek do ludzi starszych.
(2025.03.16)
@To jest nienormalne - No, no! Zdjęcie i teksty, do urabiania suwerena przed prezydenckimi wyborami. Już lecimy utartym schematem!
(2025.03.16)
@Opiłować emerytów - Jak tak chcesz opiłować emerytów to proponuje przeczytaj sobie dziś artykulik na WP o Soku z Buraka i dzisiejszych prominentach.
(2025.03.17)
Powrót do komentarzy