UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Opiłować emerytów - Tepaku nie ma pisowskich czy innych emerytów są ludzie starsi którym należy się szacunek bo cale życie przepracowali i im ustawowo sie należy godna starość jeżeli tego nie rozumiesz i szufladkujesz ludzi to twoi rodzice powinni się wstydzić że takie głupoty wypisujesz pochwal się mamie przeczytaj jej jakie masz stosunek do ludzi starszych.