UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Opiłować emerytów - Tepaku nie ma pisowskich czy innych emerytów są ludzie starsi którym należy się szacunek bo cale życie przepracowali i im ustawowo sie należy godna starość jeżeli tego nie rozumiesz i szufladkujesz ludzi to twoi rodzice powinni się wstydzić że takie głupoty wypisujesz pochwal się mamie przeczytaj jej jakie masz stosunek do ludzi starszych.


Anuluj