UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Opiłować emerytów - Zamknąć to by można ciebie, weź się za robotę leniu I odwal się od emerytury na ktorą emeryci pracowali I odkładaĺi dziesiątki lat. Ci co pracują nie mają takich problemów jakTy. Na te 13 I 14 rząd nie musi brać kredytu, bo dewidendy ze zgromadzonych przez dziesięciolecia kwot są znacznie wyžsze od tych 13 i14- ale jest mała szansa żebyś to zrozumiał.. tak że siedz cichutko a zawsze jakiś emeryt odpali jakiś prezent wnuczkowi pod warunkiem, że będzie grzeczny

Staruszek portier