UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest śmiech. 😁 Zawsze na przekór. Ci żeby ograniczyć ruch ciężarówek, a tamci żeby zwęzić. Nigdy jednogłośnie. Taniej, szybciej było by wstawić dwa znaki o wysokości tonażu, ale po co jak można zawęzić przejazd i tworzyć dodatkowe utrudnienia w ruchu na tak dość ruchliwej trasie.