UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest śmiech. 😁 Zawsze na przekór. Ci żeby ograniczyć ruch ciężarówek, a tamci żeby zwęzić. Nigdy jednogłośnie. Taniej, szybciej było by wstawić dwa znaki o wysokości tonażu, ale po co jak można zawęzić przejazd i tworzyć dodatkowe utrudnienia w ruchu na tak dość ruchliwej trasie.