UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Vvgg - Nowy Dwór Gdański już pod względem inwestycyjnym prześcignął Elbląg. Za parę lat będzie już tam komunikacja miejska. Tam jest najlepsze połączenie i do Gdańska oraz Elbląga a nad morze to rzut beretem. No i miasto jest w województwie pomorskim.