UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Vvgg - Nowy Dwór Gdański już pod względem inwestycyjnym prześcignął Elbląg. Za parę lat będzie już tam komunikacja miejska. Tam jest najlepsze połączenie i do Gdańska oraz Elbląga a nad morze to rzut beretem. No i miasto jest w województwie pomorskim.