UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Vvgg - Nowy Dwór Gdański już pod względem inwestycyjnym prześcignął Elbląg. Za parę lat będzie już tam komunikacja miejska. Tam jest najlepsze połączenie i do Gdańska oraz Elbląga a nad morze to rzut beretem. No i miasto jest w województwie pomorskim.


Anuluj