UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Port jako taki nigdy nie był motorem napędowym regionu, nabrał na znaczeniu dopiero w latach 30 - tych, a największy obrót odnotował w 1936 roku (możemy przeczytać na stronie portu). Prawdziwą żywicielką miasta była rzeka, a nie port, który był tylko małym elementem. Nie oszukujmy się, port w Elblągu nigdy nie był i raczej nie będzie bardzo znaczący dla miasta.

Fan HoMM3