UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Port jako taki nigdy nie był motorem napędowym regionu, nabrał na znaczeniu dopiero w latach 30 - tych, a największy obrót odnotował w 1936 roku (możemy przeczytać na stronie portu). Prawdziwą żywicielką miasta była rzeka, a nie port, który był tylko małym elementem. Nie oszukujmy się, port w Elblągu nigdy nie był i raczej nie będzie bardzo znaczący dla miasta.
Fan HoMM3