Wybrany wątek opinii
"- Czwartek, 29 sierpnia, godz.17.Zaczęły się już chyba zebrania rodziców [.. ] "
W sierpniu to są rady nauczycieli, a nie zebrania rodziców. Uprzejma czytelniczka sygnalistka chyba nie ogarnia, że to nie rodzice tak genialnie parkują tylko nauczyciele... Niech Pani Dyrektor im zwróci uwagę.
Do moderacji
Odpowiedz
43
16
Czytelniczka Hanna. Pani Dyrektor SP3 Hanna. Przypadek ?; )
Do moderacji
Odpowiedz
3
11
29 sierpnia był dzień integracyjny dla pierwszych klas, na zebraniach też jest sporo samochodów ale to są przypadki raz na kilka miesięcy, raczej nie codziennie, bo ktoś kto przyjeżdża po dziecko podjeżdża a za 5 minut wyjeżdża z dzieckiem, nie róbmy dramatu, tak jest pod każdą szkołą. Zgadzam się z DasModel tam dzieci są nie tylko z Elbląga...
Do moderacji
Odpowiedz
10
10
nie sądzę.... powołam komisję.....
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Droga Pani komentująca chyba też nie za bardzo ma pojęcie. Na koniec sierpnia robi się zebrania z rodzicami uczniów klas pierwszych.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@Mama ucznia - najgorsze są kobiety wjezdża na zakazie ruchu jak zwrócić jej uwagę jest wulgarna i uzywa niecenzurowanych słów a mężczyźni skaczą do bicia najlepiej wszystko zniszczyć pamiętajcie że kiedyś ten park trzeba będzie rewitalizować zapłacą wszyscy za czyjąś bezmyślność łącznie i poicją i strażą miejską która w ogóle nie reaguje auta wjeżdżają na zakazie ruchu przy nich i to mają być sportowcy kiedy ojciec syna musi podwieźć pod samą klamkę
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@Mama sportowca - nie ma pani pojęcia dziennie przez park przejeżdza bynajmniej 50 aut jadą alejką na dół pod same schody stoją jak statki na redzie przy alejce pod lipą rjeżdzone wszystko istne klepisko mało tego jak czekają na dziecko opróżniaja popielniczki i wyrzucaja worki ze śmieciami butelki itp
Do moderacji
Odpowiedz
6
1