UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mama ucznia - najgorsze są kobiety wjezdża na zakazie ruchu jak zwrócić jej uwagę jest wulgarna i uzywa niecenzurowanych słów a mężczyźni skaczą do bicia najlepiej wszystko zniszczyć pamiętajcie że kiedyś ten park trzeba będzie rewitalizować zapłacą wszyscy za czyjąś bezmyślność łącznie i poicją i strażą miejską która w ogóle nie reaguje auta wjeżdżają na zakazie ruchu przy nich i to mają być sportowcy kiedy ojciec syna musi podwieźć pod samą klamkę


Anuluj