UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
29 sierpnia był dzień integracyjny dla pierwszych klas, na zebraniach też jest sporo samochodów ale to są przypadki raz na kilka miesięcy, raczej nie codziennie, bo ktoś kto przyjeżdża po dziecko podjeżdża a za 5 minut wyjeżdża z dzieckiem, nie róbmy dramatu, tak jest pod każdą szkołą. Zgadzam się z DasModel tam dzieci są nie tylko z Elbląga...
Mama sportowca