UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Mama sportowca - nie ma pani pojęcia dziennie przez park przejeżdza bynajmniej 50 aut jadą alejką na dół pod same schody stoją jak statki na redzie przy alejce pod lipą rjeżdzone wszystko istne klepisko mało tego jak czekają na dziecko opróżniaja popielniczki i wyrzucaja worki ze śmieciami butelki itp