UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
29 sierpnia był dzień integracyjny dla pierwszych klas, na zebraniach też jest sporo samochodów ale to są przypadki raz na kilka miesięcy, raczej nie codziennie, bo ktoś kto przyjeżdża po dziecko podjeżdża a za 5 minut wyjeżdża z dzieckiem, nie róbmy dramatu, tak jest pod każdą szkołą. Zgadzam się z DasModel tam dzieci są nie tylko z Elbląga...
Mama sportowca