Wybrany wątek opinii

jakbym był właścicielem Straży miejskiej to bym się cieszył że ludzie źle parkują. Siedziałbym w domciu z czymś tam w ręku i liczył ile mi przybywa kasiorki na koncie. Ale Nissan, a poperzdnio Wróblewski mają to gdzieś.
Ferdek_Kiepski (2024.09.09)
@Ferdek_Kiepski - Właściciela, to może mieć sklep. Straż miejska ma komendanta.
(2024.09.09)
@Ferdek_Kiepski - Bo jak się jest kiepskim to nawet nissan to marzenie. A tak siedzisz w domu i liczysz, że komuś przytrafi się nieszczęście, taka natura tych co nie potrafią się uśmiechać.
(2024.09.09)
Ale właścicielem jesteśmy my mieszkańcy Elbląga. Straż miejska podlega pod U. M w Elblągu, a dowodzi nią komendant. Skoro jest utrzymywana z naszego podatku dochodowego (tak jak całe miasto ze swą armią urzędasów) to niech uczciwie pracują dla nas swych chlebodawców.
(2024.09.10)
Powrót do komentarzy