Wybrany wątek opinii
jakbym był właścicielem Straży miejskiej to bym się cieszył że ludzie źle parkują. Siedziałbym w domciu z czymś tam w ręku i liczył ile mi przybywa kasiorki na koncie. Ale Nissan, a poperzdnio Wróblewski mają to gdzieś.
Do moderacji
Odpowiedz
43
16
@Ferdek_Kiepski - Właściciela, to może mieć sklep. Straż miejska ma komendanta.
Do moderacji
Odpowiedz
27
4
@Ferdek_Kiepski - Bo jak się jest kiepskim to nawet nissan to marzenie. A tak siedzisz w domu i liczysz, że komuś przytrafi się nieszczęście, taka natura tych co nie potrafią się uśmiechać.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Ale właścicielem jesteśmy my mieszkańcy Elbląga. Straż miejska podlega pod U. M w Elblągu, a dowodzi nią komendant. Skoro jest utrzymywana z naszego podatku dochodowego (tak jak całe miasto ze swą armią urzędasów) to niech uczciwie pracują dla nas swych chlebodawców.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1