UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jakbym był właścicielem Straży miejskiej to bym się cieszył że ludzie źle parkują. Siedziałbym w domciu z czymś tam w ręku i liczył ile mi przybywa kasiorki na koncie. Ale Nissan, a poperzdnio Wróblewski mają to gdzieś.
Ferdek_Kiepski