UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jakbym był właścicielem Straży miejskiej to bym się cieszył że ludzie źle parkują. Siedziałbym w domciu z czymś tam w ręku i liczył ile mi przybywa kasiorki na koncie. Ale Nissan, a poperzdnio Wróblewski mają to gdzieś.

Ferdek_Kiepski

Anuluj