UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ferdek_Kiepski - Bo jak się jest kiepskim to nawet nissan to marzenie. A tak siedzisz w domu i liczysz, że komuś przytrafi się nieszczęście, taka natura tych co nie potrafią się uśmiechać.
@Ferdek_Kiepski - Bo jak się jest kiepskim to nawet nissan to marzenie. A tak siedzisz w domu i liczysz, że komuś przytrafi się nieszczęście, taka natura tych co nie potrafią się uśmiechać.