UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale właścicielem jesteśmy my mieszkańcy Elbląga. Straż miejska podlega pod U. M w Elblągu, a dowodzi nią komendant. Skoro jest utrzymywana z naszego podatku dochodowego (tak jak całe miasto ze swą armią urzędasów) to niech uczciwie pracują dla nas swych chlebodawców.