UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jakbym był właścicielem Straży miejskiej to bym się cieszył że ludzie źle parkują. Siedziałbym w domciu z czymś tam w ręku i liczył ile mi przybywa kasiorki na koncie. Ale Nissan, a poperzdnio Wróblewski mają to gdzieś.

Ferdek_Kiepski