UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja bym chciał zapytać kiedy zostanie wyremontowana Nowogródzka - ile lat jeszcze setki rodzin będzie jeździć po czymś co nawet drogą nie można nazwać. Zajmujecie się bzdetami - toaletami w parkach i `siłowniami` które po kilku latach do niczego się nie nadają. Zajmijcie się tym co ważne dla obywateli.


Anuluj