UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja bym chciał zapytać kiedy zostanie wyremontowana Nowogródzka - ile lat jeszcze setki rodzin będzie jeździć po czymś co nawet drogą nie można nazwać. Zajmujecie się bzdetami - toaletami w parkach i `siłowniami` które po kilku latach do niczego się nie nadają. Zajmijcie się tym co ważne dla obywateli.