Wybrany wątek opinii

Teraz może czas pomyśleć o naszych elbląskich lokomotywach, jedna sprawna stoi w Warszawie i muzeum, ma chęć ją sprzedać, może czas zrobić akcję zbierania funduszy i sprowadzić na macierze, tą piękną lokomotywę.
1125 (2024.02.01)
@1125 - Jak pamiętam, jeszcze kilka lat temu stał rząd lokomotyw w Tczewie. Nie wiem, czy jeszcze tam są. Może warto się zainteresować, uruchomić i sprowadzić?
RoomanR (2024.02.01)
Powrót do komentarzy