UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@1125 - Jak pamiętam, jeszcze kilka lat temu stał rząd lokomotyw w Tczewie. Nie wiem, czy jeszcze tam są. Może warto się zainteresować, uruchomić i sprowadzić?

RoomanR

Anuluj