UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@1125 - Jak pamiętam, jeszcze kilka lat temu stał rząd lokomotyw w Tczewie. Nie wiem, czy jeszcze tam są. Może warto się zainteresować, uruchomić i sprowadzić?
RoomanR
@1125 - Jak pamiętam, jeszcze kilka lat temu stał rząd lokomotyw w Tczewie. Nie wiem, czy jeszcze tam są. Może warto się zainteresować, uruchomić i sprowadzić?
RoomanR