UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz może czas pomyśleć o naszych elbląskich lokomotywach, jedna sprawna stoi w Warszawie i muzeum, ma chęć ją sprzedać, może czas zrobić akcję zbierania funduszy i sprowadzić na macierze, tą piękną lokomotywę.

1125

Anuluj