UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz może czas pomyśleć o naszych elbląskich lokomotywach, jedna sprawna stoi w Warszawie i muzeum, ma chęć ją sprzedać, może czas zrobić akcję zbierania funduszy i sprowadzić na macierze, tą piękną lokomotywę.
1125