UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teraz może czas pomyśleć o naszych elbląskich lokomotywach, jedna sprawna stoi w Warszawie i muzeum, ma chęć ją sprzedać, może czas zrobić akcję zbierania funduszy i sprowadzić na macierze, tą piękną lokomotywę.

1125