UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ploterek - Zgadzam się. U nas na ulicy tylko jeden zrobił kanonadę i to na skraju lasu. No ale od takiego nie można zbyt wiele wymagać.

Ryszard2000

Anuluj