UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ploterek - Zgadzam się. U nas na ulicy tylko jeden zrobił kanonadę i to na skraju lasu. No ale od takiego nie można zbyt wiele wymagać.
Ryszard2000
@Ploterek - Zgadzam się. U nas na ulicy tylko jeden zrobił kanonadę i to na skraju lasu. No ale od takiego nie można zbyt wiele wymagać.
Ryszard2000